Efectum

Ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.86 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Craigpark Limited
Hızlı, ağır çekim veya ters video düzenlemeleriyle sizlere sunulan Efectum sayesinde muhteşem videolar oluşturabilirsiniz.

Video düzenleme uygulamalarının en iyilerinden biri olan Efectum ile, telefonunuzda video oluşturmak için bir araca ihtiyaç duymadan videolarınızı kolayca düzenleyebilir, dilediğiniz efektlerle görüntünüzü mükemmel hale getirebilirsiniz. Ayrıca Efectum uygulamasında düzenlediğiniz videolarınızı, dilediğiniz sosyal medya hesaplarınızda rahatlıkla paylaşmanız da mümkün.

Efectum; oluşturmak istediğiniz video için sizlere pek çok özellik sunuyor. Alt yazılar, seçkin tema özellikleri, müzikler ve pek çok filtre ve emojiler sayesinde harika videolar üretebilirsiniz.

Uygulama, video düzenleme, sıkıştırma veya mp3 dönüştürme gibi her türlü kullanışlı aracı da bünyesinde barındırır. Bu sayede tek bir uygulama ile dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Düzenlediğiniz videoları dilediğiniz formatta HD olarak kaydedebilir, daha hızlı veya yavaş olması için ayarlamalar yapabilir, isterseniz de videonuzu geri sarabilirsiniz.

Videolarınıza ses efektleri ekleyebildiğiniz gibi dilerseniz kendi sesinizi de aktarabilir, video dublajlamaları da yapabilirsiniz. Yazı özelliği sayesinde video üzerine yazı yazabilir, isterseniz de tek düze yazı tipleri yerine kendiniz karalama özelliğini kullanarak yazılar yazabilirsiniz. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliklerini de kullanarak videonuzun belirli yerlerine odaklanılmasını sağlayabilirsiniz.

Tamamen özgün ve yaratıcı videolar hazırlayabileceğiniz Efectum uygulamasını ücretsiz olarak indirin. Kullanımı oldukça kolay bu uygulamayla sizde videolarınızı dilediğiniz efektle yeniden yaratın.

 

 

Daha Fazla Göster
Efectum indir